Gonty bitumiczne KATEPAL

gontybitumiczne

Gonty bitumiczne renomowanej marki katepal logo male blue produkowane w Finlandii od 50 lat, należą do pokryć najbardziej uniwersalnych. Dzięki wysokiej jakości, trwałości, bogatej kolorystyce, łatwości i szybkości montażu zajęły trwałe miejsce wśród stosowanych w Polsce pokryć dachowych, cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców. W toku ciągłego dążenia do doskonałości, szczegółowo dobierane są parametry i wdrażane nowatorskie rozwiązania technologiczne. Tak powstały gonty SuperKATEPAL™, które przedstawiają Jakość Nowej Generacji.

Gonty bitumiczne SuperKATEPAL™ wykonane są z materiału używanego dotychczas tylko w najbardziej wymagających zastosowaniach – bitum elastomerowy modyfikowany SBS o rewelacyjnych parametrach technicznych i właściwościach.
Modyfikowanie elastomerem SBS wpływa na wysoką jakość produktów – gonty są elastyczne nawet w niskich temperaturach, nie pękają, są wytrzymałe na wielokrotne zginanie. Cecha ta jest szczególnie cenna na etapie montażu, przy wykańczaniu krawędzi i załamań, dodatkowo mają większą odporność na rozdzieranie, są bardziej wytrzymałe na zjawiska atmosferyczne i starzeniowe.Dlatego nasze gonty szczerze zasługują na nazwę SuperKATEPAL™.

Nowoczesne gonty bitumiczne są bardzo trwałe, estetyczne, samoprzylepne, montaż jest łatwy i prawie bez odpadów. Wszystkie te cechy czynią z gontów bitumicznych stylowe i piękne pokrycie dachowe, przy rozsądnych kosztach, będące inteligentnym wyborem nowoczesnego budowniczego.

Kształty i kolory

Gonty Katepal dostępne są w kształtach sześciokątnych i prostokątnych Rocky.
W wielu wariantach kolorystycznych, wzory gładkie, cieniowane i mieszane.

Gwarancja

Gwarancja Jakości i Trwałości
15 – letnia gwarancja na materiał pod warunkiem montażu zgodnego z instrukcją.

gonty_kolorystyka